HAKKIMIZDA


İLETİŞİM / HAKKIMIZDA

POWERTEC KUAFÖR MALZEMELERİ

2007 yılında BEŞİR SAYGILI tarafından kurulmuş olup, şu anda bir aile şirketi politikasıyla oğlu  ve torunları tarafından işletilmekte ve aynı zamanda kendi kalifiye elemanları kendi kalite politikası çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

Devamlı yenilenen makina parkuru ile dışa bağımlılığını günden güne azaltan POWERTEC her zaman Avrupa standartlarında ürün tasarlamak ve ürünlerinin dünya pazarlarında yerini alması için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.

Ayrıca teknoloji gelişmeleri yerinde ve zamanında değerlendirerek ürün yelpazesinde yeni standartlar oluşturarak Dünya pazarında en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri piyasaya sunmak en büyük hedefidir.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyaloglar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. 

Umarız bugüne kadar POWERTEC firmasına duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. 

Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. 

Her şey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. 

Saygılarımızla,
HÜSEYİN SAYGILI